Likvidace starého nábytku Brno

Vyklízení nábytku a elektrospotřebičů

Potřebujete vyklidit několik kusů sterého nábytku elektrospotřebičů? Nabízíme vyklízení a likvidaci starého nábytku již od 5 větších kusů (cca od velikosti 1 pokoje). Provádíme vyklízení skříní, obývacích stěn, vyklízení a likvidaci sedaček, pohovek a křesel. Přijedeme a ekologicky za Vás zlikvidujeme staré lednice, pračky, sušičky, staré televize aj. elektro. Vyklízecí práce děláme v Brně, Brno-venkově i Blansku. Vyklízení nábytku včetně likvidace realizujeme od ceny 6 500 Kč.

  • Vyklízení starého nábytku již od 5 ks
  • Likvidace praček, sporáků, umyvadla, vany, zavařenin z komory
  • Likvidace nábytku z půdy, ze sklepa, garáže, dílny
  • Ekologická likvidace kuchyňských linek
Zjisti cenu vyklízení

Jaký nábytek a spotřebiče odvezeme?

Vyklízíme jednotlivé kusy nábytku a domáci elektrospotřebiče, vše za Vás ekologicky zlikvidujeme. Můžete nám i nabídnout nábytek za odvoz.

Nabízíme vyklízení a likvidaci obývacích stěn, knihoven, vyklízení sedačky, postele či pohovky. Obývací stěny rozebereme na jednotlivé kusy nebo rozbijeme rovnou na desky. Poradíme si s vyklízením celé kuchyňské linky, likvidací lednice, sporáku, těžké pračky či sušičky.

Obývací stěny

Knihovny

Židle

Postele

Sedačky

Pračky

Sporáky

Televize

Průběh vyklízení a likvidace nábytku

1
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA
2
CENA VYKLÍZENÍ
3
REALIZACE VYKLÍZENÍ NEMOVITOSTI
4
LIKVIDACE ODPADU

Pro likvidaci starého nábytku nám zadejte svou nezávaznou poptávku vyklízení nebo nám rovnou zavolejte na 775 667 214. Nábytek likvidujeme od 5 větších kusů a od ceny vyklizení 6 500 Kč.

Vyklízení a likvidaci starého nábytku Brno provádíme dodávkou, v případě většího množství skříňovým vozem. Vyklízení provádíme ve dvou pracovnících, kteří nábytek rozeberou, případně rozbijí rovnou na desky. Vyklízecí práce se počítají dle hodinové sazby viz. ceník vyklízení.

Vyklízení a likvidace starého nábytku pro nás končí ekologickou likvidací. Po naložení a vyúčtování ceny vyklízení nábytku, odjíždíme k ekologické likvidaci do spalovny SAKO Brno.

Objednávka vyklízení starého nábytku

Odešlete nám poptávku vyklizení nábytku. Čím přesnější budete, tím přesnější bude náš odhad ceny vyklízení. Nové objednávky k likvidaci starého nábytku přijímáme alespoň týden předem. Abychom k vyklízení nábytku mohli vyslat náš tým, musí činit cena vyklízení a likvidace alespoň 6 500 Kč. Vyklízení pouze 2-3 kusů nábytku či spotřebičů neprovádíme.


? Vezememe bedny a pytle, nábytek prvně vyklidíme a vytřídíme odpad => pak vše zlikvidujeme.