Vyklízení půd Brno

Vyklizení půdy a půdních prostor

Půda se stává často jakýmsi „muzeem“ domu. Jak plynul čas, na půdu se odkládaly další a další věci. A když nastane čas vyklízení, bývá to pořádný šrumec. Vyklízet půdu a sklep starého domu proto vyžaduje nejen pořádnou kondici, ale i respirátor. Proto nechte náročnou práci pod střechou raději na odbornících. Tým VYKLÍZECÍ PRÁCE BRNO.

  • Vyklizená půda v Brně už do 48 hodin od rezervace termínu
  • Likvidace a odvoz starého nábytku, dřeva, plastů, papíru, textílií a kovů
  • Garantujeme hodinovou sazbu vyklízení půdy
Zjisti cenu vyklízení

Jaké odpady z půdy vyklízíme?

Vyklízíme půdy rodinných i bytových domů, zde nejdeme celou plejádu věcí k odvozu a likvidaci. Z půdy vyklízíme a likvidujeme veškerý komunální odpad krom stavebního materiálu (škváry, cihel, střešní krytiny) a chemikálií.

Zbavíme Vás starého nábytku všech druhů, samotného dřeva, plastů, papíru, knih a kovů. Na půdách také vyklidíme a odvezeme různé druhy elektrospotřebičů, koberců, šatů a jiných textílií, kovových konstrukcí, součástek auto-moto, pneu apod. Vyklízení půd Brno provádíme na komplexně na klíč.

Dřevěný nábytek

Pohovky, postele

Elektrospotřebiče

Sporáky

Oblečení, lůžkoviny

Bílé a barevné sklo

Papíry, knihy

Veškeré plasty

Průběh vyklízení půdy

1
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA
2
CENA VYKLIZENÍ PŮDY
3
REALIZACE VYKLIZENÍ
4
LIKVIDACE ODPADU Z PŮDY

Vyklízení půdy začne vyplněním našeho poptávkového formuláře online nebo nám volejte na telefon 775 667 214. Před vyklízením půdy můžete využít osobní obhlídky našeho technika. Projde s Vámi půdu a sdělí co nejpřesnější odhad ceny.

Rezervace vyklizení půdy probíhá na základě e-mailové objednávky, v objednávce uvádíme odhad ceny vyklízení půdy a termín. Na vyklízení půdy Brno používáme skříňový vůz nebo kontejner na odpad. Na vyklízení půdy máme připraveny třdící obaly - pevné pytle, krabice a bedny. Starý nábytek a různé konstrukce rozebereme na půdě na desky, ostatní likvidované odpady třídíme zvlášť papír, koberce, oblečení a různé textilie, elektro, železo a kovy. Vyklízení půdy bytového domu provádíme hlavní chodbou, u rodinných domů můžeme odpad z půdy shazovat např. oknem ve štítě.

Vyklízení půd u nás končí ekologickou likvidací odpadu. Po naložení a vyúčtování ceny vyklízení půdy odjíždíme k likvidaci do spalovny SAKO Brno.

Objednávka vyklízení půdy

Zašlete nám poptávku vyklizení půdy. Čím přesnější budete, tím přesnější bude náš odhad ceny vyklízení. Nové objednávky přijímáme alespoň týden předem. Abychom k vyklízení půdních prostor mohli vyslat náš tým, musí činit cena vyklízení alespoň 8 500 Kč. Vyklízení několika kusů nábytků z půdy neprovádíme.
Těšíme se na vyklízení.


? Vezememe bedny a pytle, nábytek prvně vyklidíme a vytřídíme odpad => pak vše zlikvidujeme.