Vyklízení sklepů Brno

Vyklízení sklepů a suterénů

Sklepy a suterény domů se stávají v čase jakýmsi rodinným skladem. Co nepotřebujeme, skončí ve sklepě. Proto se naši zákazníci mnohdy podivují, co všechno při vyklízením sklepu najdeme. Naše vyklízecí četa Vám pomůže s vyklizením a likvidací všech druhů odpadu. Sklep vyklidíme a zameteme, rychle a levně. Tým VYKLÍZENÍ SKLEPŮ BRNO.

  • Vyklizení sklepů, sklepních kójí a suterénů již od 6450 Kč
  • Ze sklepů odvezeme k likvidaci dřevo, plasty, sklo, kovy, staré koberce aj.
  • Vyklizený sklep po sobě zameteme
Zjisti cenu vyklízení

Co vše ze sklepů vyklízíme?

Vyklízíme všechny druhy spalitelného i nespalitelného odpadu s výjimkou stavebních materiálů (dlažba, cihly apod.) a materiálu obsahující azbest.

Sklepy, sklepní kóje panelových domů a suterény bytových domů obsahují různorodé druhy odpadů. Od klasických odpadů jako jsou dřevěné či kovové regály, desky, sklo a zavařenin, všemožné věci z plastů, vyklízíme a likvidujeme ze sklepů také pneumatiky, elektrospotřebiče, koberce apod. Vyklízení sklepů Brno – garance vyklizeného sklepu už do 48 hodin od objednání.

Starý nábytek

TV, audio, video

Sportovní pomůcky

Pneu, disky

Oblečení, koberce

Zavařeniny

Papíry, knihy

Veškeré plasty

Průběh vyklízení sklepu

1
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA
2
CENA VYKLÍZENÍ
3
REALIZACE VYKLÍZENÍ SKLEPU
4
LIKVIDACE ODPADU

Nejdříve zadejte nezávaznou poptávku vyklízení sklepu nebo nám rovnou zavolejte na 775 667 214. U vyklízení standardního sklepu či sklepních prostor domu není třeba osobní obhlídky. Náš tehnik na základě telefonátu, upřesnění trasy a druhu věcí, dokáže co nejpřesněji určit odhad ceny.

Dohodnutí vyklizení sklepu probíhá na základě e-mailové objednávky, v objednávce je uveden odhad ceny a termín vyklízení sklepu. Na vyklízení sklepů Brno používáme skříňový vůz nebo dodávku. Při vyklízení používáme ochranné pracovní pomůcky, krabice a pytle na třídění a likvidaci odpadu. Opdady třídíme přímo ve sklepě, zvlášť vytřídíme kovy, plasty, sklo, dřevo, textil a elektrospotřebiče.

U nás vyklízení sklepu končí ekologickou likvidací odpadu. Po naložení a vyúčtování ceny vyklízení sklepu likvidujeme odpad v SAKO Brno.

Objednávka vyklízení sklepu

Zašlete nám poptávku vyklizení sklepu. Čím přesnější budete, tím přesnější bude náš odhad ceny vyklízení. Nové objednávky pro sklepy přijímáme alespoň týden předem. Abychom k vyklízení sklepních prostor mohli vyslat náš tým, musí činit cena vyklízení alespoň 8 500 Kč. Vyklízení 1-2 kusů nábytků ze sklepu neprovádíme.
Těšíme se na vyklízení sklepu.


? Vezememe bedny a pytle, nábytek prvně vyklidíme a vytřídíme odpad => pak vše zlikvidujeme.