Vyklízení pozůstalostí Brno

Levné vyklizení pozůstalosti

Vyklízení pozůstalosti potká alespoň jednou za život většinu z nás. Ať už se jedná o byt, dům, chatu, obchodní či jiný nebytový prostor, můžeme Vám nabídnout příjemný osobní přístup, rychlé pracovní nasazení či výkup movitého majetku. To vše za férové ceny vyklízení. VYKLÍZENÍ BYTŮ BRNO – komplexní vyklizení pozůstalosti na klíč.

  • Vyklizení bytů, domů, sklepů a půd, obchodních prostor, garáží aj
  • Výkup starého nábytku, zařízení a vybavení z pozůstalosti
  • Garance předání kompletně vyklizené pozůstalosti
Zjisti cenu vyklízení

Jaké odpady v rámci pozůstalosti vyklízíme?

V rámci vyklízení pozůstalosti likvidujeme veškeré druhy komunálního odpadu s jedinou výjimkou stavebního odpadu (stavební suť, obklady, dlažbu, střešní krytiny) a nebezpečných kapalin (oleje, barvy).

Z pozůstalostí provádíme vyklízení a likvidaci starého nábytku, pračky, likvidaci lednice, sporáků aj. elektrospotřebičů. Likvidujeme dále staré pohovky, křesla, vybavení dílen, nářadí a pneumatiky. Při vyklízení pozůstalosti na klíč provádíme vyklízení sklepů a suterénů domů, vyklízení půd a zahrad.

Dřevěný nábytek

Pohovky, postele

Elektrospotřebiče

Sporáky

Oblečení, lůžkoviny

Bílé a barevné sklo

Papíry, knihy

Veškeré plasty

Průběh vyklízení pozůstalostí

1
NEZÁVAZNÁ OBHLÍDKA
2
CENA VYKLIZENÍ
3
VYKLIZENÍ POZŮSTALOSTI
4
LIKVIDACE ODPADU

Jednoduše zadejte online nezávaznou poptávku vyklízení pozůstalosti nebo nám volejte na 775 667 214. U služby vyklízením pozůstalostí Brno doporučujeme osobní obhlídku technika, který přesněji odhadne náročnost vyklízecích prací a cenu vyklízení.

Objednávka vyklízení pozůstalosti probíhá e-mailem jehož součástí je cenový odhad prací a termín vyklízení. Vyklízení pozůstalosti realizujeme skříňovým vozem, eventuelně zajistíme kontejner na odpad. Při vyklízení pozůstalosti Brno třídíme odpad do krabic a pytlů a to na plasty, papír, kovy, oblečení a lůžkoviny. Starý nábytek rozebíráme rovnou na desky a takto jej odvážím k likvidaci.

Vyklizení končí předáním vyklizených prostor. Po vyúčtování ceny vyklízení pozůstalosti odjíždíme k ekologické likvidaci ve spalovně SAKO Brno.

Objednávka vyklizení pozůstalosti

Zašlete nám nezávaznou poptávku vyklizení pozůstalosti. Čím přesnější budete, tím přesnější bude náš odhad ceny vyklízení. Nové objednávky přijímáme alespoň týden předem. Abychom k vyklízení pozůstalosti mohli vyslat náš tým, musí činit cena vyklízení alespoň 6 500 Kč. Vyklízení pouze 1-2 kusů nábytků u pozůstalostí neprovádíme.


? Vezememe bedny a pytle, nábytek prvně vyklidíme a vytřídíme odpad => pak vše zlikvidujeme.