Vyklízení domů Brno

Vyklízení bytových a rodinných domů

Vyklízení domů je mnohdy špinavá a fyzicky náročná práce. Vyklízet starý dům od sklepa až po půdu není hračka. Nechte to proto raději na profesionálech, kteří jsou na to vybaveni. Zmákneme to rychle a pečlivě. Tým VYKLÍZENÍ BYTŮ BRNO.

  • Vyklizený dům v Brně už do 48 hodin od objednání.
  • Likvidujeme odpad z domů vč. kuchyňských linek, sporáků i radiátorů.
  • Garantujeme čisté a zametené prostory.
Zjisti cenu vyklízení

Jaké odpady z domů vyklízíme?

Z domů v Brně vyklízíme spalitelný i nespalitelný odpad, vyklidíme z domu vše krom stavebního materiálu (suti, cihel, střešních tašek apod.) a chemikálií.

Pomůžeme Vám zbavit se starého nábytku, skříní, pohovek i kuchyňských linek. Vyklízíme staré spotřebiče jako jsou lednice, sporáky, vyklizení a likvidace pračky. Vyklízíme dále sklo bílé i barevné, všechny druhy plastů, kovů (radiátory, kamna) a textílií. Vyklizení bytu v Brně - od sklepa až po půdu.

Dřevěný nábytek

Sedací soupravy

Elektrospotřebiče

Sporáky

Oblečení, lůžkoviny

Bílé a barevné sklo

Papíry, knihy

Veškeré plasty

Průběh vyklízení domu

1
NEZÁVAZNÁ OBHLÍDKA
2
CENA VYKLÍZENÍ DOMU
3
REALIZACE VYKLÍZENÍ
4
LIKVIDACE ODPADU

Vyklízení domu začíná zadáním nezávazné poptávky, můžete online nebo nám zavolejte na 775 667 214. U vyklízení domů doporučujeme osobní obhlídku. Technik s Vámi projde všechny vyklízené prostory a stanoví co nejpřesnější odhad ceny. Zároveň máte prostor pro své dotazy.

Dohodnutí spolupráce probíhá na základě e-mailové objednávky, v objednávce je uveden odhad ceny vyklízení a termín. Na vyklízení domů Brno používáme skříňový vůz nebo dodávku. K vyklízení domu připravíme třdící obaly - krabice, suťové pytle. Každý vůz je vybaven nářadím pro demontáže a rozbití nábytku či drobné bourací práce. Starý nábytek na místě rozebíráme na desky, ostatní odpady třídíme zvlášť papír, textílie, plasty, sklo, kovy a elektro. Elektrospotřebiče odpojíme a likvidujeme vcelku. Na závěr vyklizené místnosti domu zameteme.

Vyklízení končí ekologickou likvidací odpadu. Po naložení a vyúčtování ceny vyklízení domu odjíždíme k likvidaci do spalovny SAKO Brno.

Nezávazná objednávka vyklízení

Zašlete nám poptávku vyklizení domu. Čím přesnější budete, tím přesnější bude náš odhad ceny vyklízení. Nové objednávky přijímáme alespoň týden předem. Abychom k vyklízení domu mohli vyslat náš tým, musí činit cena vyklízení alespoň 6 500 Kč. Vyklízení pouze 1-2 kusů nábytků z domů neprovádíme.


? Vezememe bedny a pytle, nábytek prvně vyklidíme a vytřídíme odpad => pak vše zlikvidujeme.